SCHEDULE

2019

TALBA TA' SBIEĦ IL- JUM

4:50AM - 5AM
EVERYDAY

Presenter: Fr.Martin Schembri

IT- TGĦAMA TAGĦNA

5AM - 5:55AM
EVERYDAY

Presenter: Rita Fenech

AVE MARIA

5:55AM - 6AM

EVERYDAY

Presenter: Christina England

REĊITA TA' RUŻARJU

6AM - 6:45AM
9PM - 10PM
EVERYDAY

Rosary Recitation 

ĦSIEB TAL- JUM

6:45AM - 7AM  &
12PM - 12:10PM
EVERYDAY

Presenter: Claudio Speranza

QARI TAR- RUMANŻ

7AM - 7:40AM

EVERYDAY

1PM - 2PM

20:30PM - 21:10PM

MONDAY - FRIDAY

Presenter: Anton Grasso

L- OROSKOPJU

7:40AM - 7:57AM  &

12:15PM - 12:30PM
EVERYDAY

Presenter: Marion Higgins Debono

TALBA TA' L- ANGELUS

7:57AM - 8AM  &
12PM - 12:10PM
EVERYDAY

Presenter: Fr.Martin Schembri

DAWRA MA' Ż- ŻMINIJIET

8AM - 9AM
MONDAY

Presenter: Mario Peplow

MUSIC MIX

8AM - 12PM

TUESDAY / THURSDAY / SATURDAY

2PM - 6PM

MONDAY / WEDNESDAY / FRIDAY

Presenter: Joe Attard

GOLDEN MIX

7PM - 8PM

TUESDAY

8AM - 9AM

WEDNESDAY


6PM - 8PM

FRIDAY


4PM - 5PM

SUNDAY

Presenter: Frank Taliana

MUŻIKA GĦAL GOSTI TIEGĦEK

9AM - 11AM

MONDAY

5PM - 7PM

SUNDAY

Presenter: Charles Żammit

RADIO CITY 80'S

6PM - 8PM

MONDAY

8AM - 9AM

FRIDAY

7PM - 8PM

SUNDAY

Presenter: Noel Muscat

KUMPANIJA MUŻIKALI

4PM - 5PM

TUESDAY

7PM - 8PM

THURSDAY

6PM - 7PM

SATURDAY

8AM - 9AM

SUNDAY

Presenter: Charles Cordina

GĦADNI NQUM

9AM - 11AM
WEDNESDAY / FRIDAY

Presenter: Dillion Debono

STILLE TAL- COUNTRY

11AM - 12PM

MONDAY

4PM - 5PM

SATURDAY

Presenter: Odette Micallef

MILL- FINALI TA' SANREMO

11AM - 12PM

THURSDAY

7PM -8PM

SATURDAY

Presenter: Mario Peplow

BANED MALTIN

9AM - 11AM

SUNDAY


3PM - 5PM

THURSDAY

2PM - 4PM

SATURDAY

Presenter: Daniel Vella

IT- TGĦAMA TAGĦNA

12:30PM - 1PM
MONDAY / SATURDAY

Presenter: Rita Fenech

GĦERUQ BELTIN

12.30PM - 1PM

TUESDAY

8PM - 8:30PM

WEDNESDAY

Presenter: Odette Micallef

MALTIN FIL- GWERRA

12:30PM - 1PM

THURSDAY

8PM - 8:30PM

FRIDAY

Presenter: Frank Micallef

LEĦEN L- GĦANZJANI

11PM - 12PM

SUNDAY

8PM - 8:30PM

MONDAY

Presenter: Ray Azzopardi

IL- KAPITALI

12:30PM - 1PM

WEDNESDAY

8PM - 8:30PM

THURSDAY

Presenter: Jurgen Briffa

BIJOGRAFIJA MUŻIKALI

2PM -  4PM

TUESDAY / SUNDAY

6PM - 8PM

WEDNESDAY

Presenter: Mario Peplow

LEĠĠENDI

12:30PM - 1PM

FRIDAY

8PM - 8:30PM

SATURDAY

Presenter: Odette Micallef

MUSICRAMA

2PM - 3PM
THURSDAY

Presenter: Marion Higgins Debono

DRAWWIET

12:30PM - 1PM

Presenter: Censina Tonna

FLIMKIEN MA DES & MEL

5PM - 7PM
TUESDAY / THURSDAY

Presenters: Desier Debono & Melanie Jo Mangani

PARANORMALI

2:30 PM

Presenter: Charles Zarb

BIG BAND SOUND

8PM - 8:30PM
TUESDAY

Presenter: Alfred Reale

IL- KELMA TAL- MULEJ

1PM - 2PM  &

8:30PM - 9:10PM

SATURDAY / SUNDAY

Presenters: Frank & Odette Micallef

F' ĠIEĦ IL- ĦAQQ

8PM - 8:30 PM
SUNDAY

Presenter: Charlie Nova

MUŻIKA KLASSIKA

10PM - 11:15PM
EVERYDAY

Presenter: Claudio Speranza

RADIO CITY MUSIC
PLAYLIST

11:15PM - 4:50AM

Late Night Music Playlist